Rozkład obowiązujący do 18.09.2014 r.	 informacja: 515 140 338, 504 066 599

OSTROWIEC - KRAKÓW


godziny odjazdów
     L               L
   Przystanki    Cena biletu
normalnego
Cena biletu
studenckiego
6.25            8.30 Ostrowiec Świętokrzyski - Szpital (Szymanowskiego) 30,00 25,00
6.28            8.33 Ostrowiec Świętokrzyski, Al. Jana Pawła II
(na przeciwko małego TESCO, przystanek po stronie Margarity)
30,00 25,00
6.30            8.35 Ostrowiec Świętokrzyski, Al. 3 Maja
(przystanek na przeciwko McDonald'a)
30,00 25,00
6.32            8.37 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Sandomierska
(przystanek na przeciwko Kościoła)
30,00 25,00
6.48            8.53 Opatów, ul. Kilińskiego 30,00 25,00
7.01            9.06 Iwaniska, ul. Opatowska 28,00 23,00
7.13            9.18 Bogoria (Rynek) 26,00 22,00
   -                9.32 Staszów (Rynek) 24,00 22,00
7.49            9.55 Stopnica I, ul. Piotrowskiego 24,00 20,00
8.18            10.24 Nowy Korczyn (Rynek) 20,00 18,00
9.27            11.33 Kraków, ul. Igołomska (Brama nr 5)      -      -
9.30            11.36 Kraków, Al. Jana Pawła II (Klasztorna)      -      -
9.32            11.38 Kraków, Al. Jana Pawła II (Plac Centralny)      -      -
9.34            11.40 Kraków, Al. Jana Pawła II (Rondo Czyżyńskie)      -      -
9.36            11.42 Kraków, ul. Lubomirskiego (Rondo Mogilskie)      -      -
9.39            11.45 Kraków, ul. Bosacka 18 (R.D.A.)      -      -

L - nie kursuje 25, 26 grudnia, 1 stycznia oraz 1-szy i 2-gi dzień Św. Wielkanocnych

KRAKÓW-OSTROWIEC


godziny odjazdów
     L               L
   Przystanki    Cena biletu
normalnego
Cena biletu
studenckiego
15.00            17.30 Kraków ul. Bosacka 18 (RDA) 30,00 25,00
15.03            17.33 Kraków, ul. Lubomirskiego (Rondo Mogilskie) 30,00 25,00
15.05            17.35 Kraków, Al. Jana Pawła II (Rondo Czyżyńskie) 30,00 25,00
15.07            17.37 Kraków, Al. Jana Pawła II (Plac Centralny) 30,00 25,00
15.09            17.39 Kraków, Al. Jana Pawła II (Klasztorna) 30,00 25,00
15.12            17.42 Kraków, ul. Igołomska (Brama nr 5) 30,00 25,00
16.21            18.51 Nowy Korczyn (Rynek) 20,00 16,00
16.50            19.20 Stopnica I, ul. Piotrowskiego 15,00 13,00
17.13            19.43 Staszów (Rynek) 12,00 10,00
17.27            19.57 Bogoria (Rynek) 10,00 8,00
17.39            20.09 Iwaniska, ul. Opatowska 9,00 8,00
17.52            20.22 Opatów, ul. Kilińskiego 6,00 5,00
18.08            20.38 Ostrowiec Świętokrzyski ul. Sandomierska      -      -
18.10            20.40 Ostrowiec Świętokrzyski, Al. 3 Maja      -      -
18.12            20.42 Ostrowiec Świętokrzyski, Al. Jana Pawła II      -      -
18.15            20.45 Ostrowiec Świętokrzyski - Szpital      -      -

L - nie kursuje 25, 26 grudnia, 1 stycznia oraz 1-szy i 2-gi dzień Św. Wielkanocnych



Rozkład obowiązujący od 19.09.2014 r.

OSTROWIEC - KRAKÓW


      godziny odjazdów                                             Przystanki        Cena biletu
   normalnego 
    Cena biletu
  studenckiego 
  E      d      5 7 d     5 7 d 
6.20    8.25    13.05     15.25 
  Ostrowiec Świętokrzyski / Szpital (Szymanowskiego) 
     -
     -
6.23    8.28    13.08     15.28
     Ostrowiec Świętokrzyski / Al. Jana Pawła II 
(na przeciwko małego TESCO,
przystanek po stronie Margarity)
     -
     -
6.26    8.31    13.11     15.31
      Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Chrzanowskiego
(przystanek na przeciwko Leclerka)
     -
     -
6.29    8.34    13.14     15.34
         Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Radwana
(Wieżowce)
     -
     -
6.31    8.36    13.16     15.36
         Ostrowiec Świętokrzyski / Al. 3 Maja
(Przystanek na przeciwko McDonalda)
     -
     -
6.33    8.38    13.18     15.38
       Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Sandomierska
(przystanek na przeciwko kościoła)
     -
     -
6.55    9.00    13.40     16.00
          Opatów / ul. Sienkiewicza (Dw. PKS)
    6,00
    5,00
7.08    9.13    13.53     16.13
              Iwaniska / ul. Opatowska
    9,00
    8,00
7.20    9.25    14.05     16.25 
                  Bogoria / Rynek 
   10,00
    8,00
7.34    9.39      -       16.39
                  Staszów / Rynek 
(obok kiosku "Ruchu")
   12,00
   10,00
7.57   10.02    14.42     17.02
           Stopnica I / ul. Piotrowskiego
   15,00
   13,00
8.08   10.13    14.53     17.13
        Solec Zdrój / ul. Kościuszki (Figurka)
   17,00
   15,50
8.20   10.25      -       17.25
               Nowy Korczyn / Rynek
   20,00
   16,00
8.30   10.35      -       17.35
                Opatowiec / Rynek
   22,00
   18,00
9.37   11.42    16.22     18.42
     Kraków / Al. Jana Pawła II (Plac Centralny)
   30,00
   25,00
9.39   11.44    16.24     18.44
    Kraków / Al. Jana Pawła II (Rondo Czyżyńskie)
   30,00
   25,00
9.41   11.46    16.26     18.46
     Kraków / ul. Lubomirskiego (Rondo Mogilskie)
   30,00
   25,00
9.44   11.49    16.29     18.49
                Kraków / ul. Bosacka MDA
   30,00
   25,00


d - nie kursuje 25, 26 grudnia, 1 stycznia, 1-szy i 2-gi dzień Św. Wielkanocnych oraz dni świąteczne

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

5 - kursuje w piątki

7 - kursuje w niedziele




KRAKÓW-OSTROWIEC


      godziny odjazdów                                             Przystanki        Cena biletu
   normalnego 
    Cena biletu
  studenckiego 
  5d      d        d       5 7 d 
11.40   15.00    17.30     19.20
                Kraków / ul. Bosacka MDA
     -
     -
11.43   15.03    17.33     19.23
     Kraków / ul. Lubomirskiego (Rondo Mogilskie)
     -
     -
11.45   15.05    17.35     19.25
    Kraków / Al. Jana Pawła II (Rondo Czyżyńskie)
     -
     -
11.47   15.07    17.37     19.27
     Kraków / Al. Jana Pawła II (Plac Centralny)
     -
     -
12.54   16.14    18.44     20.34
                Opatowiec / Rynek
   18,00
   16,00
13.04   16.24    18.54     20.44
               Nowy Korczyn / Rynek
   20,00
   18,00
13.16   16.36    19.06     20.56
       Solec Zdrój / ul. Kościuszki (Kino)
   22,00
   20,00
13.27   16.47    19.17     21.07
           Stopnica I / ul. Piotrowskiego
   24,00
   20,00
  -     17.10    19.40     21.30
                  Staszów / Rynek
   24,00
   22,00
14.04   17.24    19.54     21.44 
                  Bogoria / Rynek 
   26,00
   22,00
14.16   17.36    20.06     21.56
              Iwaniska / ul. Opatowska
   28,00
   23,00
14.29   17.49    20.19     22.09
          Opatów / ul. Sienkiewicza (Dw. PKS)
   30,00
   25,00
14.51   18.11    20.41     22.31
       Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Sandomierska
   30,00
   25,00
14.53   18.13    20.43     22.33
         Ostrowiec Świętokrzyski / ul. 3 Maja
   30,00
   25,00
14.55   18.15    20.45     22.35
         Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Radwana
   30,00
   25,00
14.58   18.18    20.48     22.38
      Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Chrzanowskiego
   30,00
   25,00
15.01   18.21    20.51     22.41
     Ostrowiec Świętokrzyski / Al. Jana Pawła II
   30,00
   25,00
15.04   18.24    20.54     22.44
  Ostrowiec Świętokrzyski / Szpital (Szymanowskiego) 
   30,00
   25,00


d - nie kursuje 25, 26 grudnia, 1 stycznia, 1-szy i 2-gi dzień Św. Wielkanocnych oraz dni świąteczne

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

5 - kursuje w piątki

7 - kursuje w niedziele