Rozkład obowiązujący od 19.09.2014 r.	 informacja: 515 140 338, 504 066 599

OSTROWIEC - KRAKÓW


      godziny odjazdów                                             Przystanki        Cena biletu
   normalnego 
    Cena biletu
  studenckiego 
  E      d      5 7 d     5 7 d 
6.20    8.25    13.05     15.25 
  Ostrowiec Świętokrzyski / Szpital (Szymanowskiego) 
     -
     -
6.23    8.28    13.08     15.28
     Ostrowiec Świętokrzyski / Al. Jana Pawła II 
(na przeciwko małego TESCO,
przystanek po stronie Margarity)
     -
     -
6.26    8.31    13.11     15.31
      Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Chrzanowskiego
(przystanek na przeciwko Leclerka)
     -
     -
6.29    8.34    13.14     15.34
         Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Radwana
(Wieżowce)
     -
     -
6.31    8.36    13.16     15.36
         Ostrowiec Świętokrzyski / Al. 3 Maja
(Przystanek na przeciwko McDonalda)
     -
     -
6.33    8.38    13.18     15.38
       Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Sandomierska
(przystanek na przeciwko kościoła)
     -
     -
6.55    9.00    13.40     16.00
          Opatów / ul. Sienkiewicza (Dw. PKS)
    6,00
    5,00
7.08    9.13    13.53     16.13
              Iwaniska / ul. Opatowska
    9,00
    8,00
7.20    9.25    14.05     16.25 
                  Bogoria / Rynek 
   10,00
    8,00
7.34    9.39      -       16.39
                  Staszów / Rynek 
(obok kiosku "Ruchu")
   12,00
   10,00
7.57   10.02    14.42     17.02
           Stopnica I / ul. Piotrowskiego
   15,00
   13,00
8.08   10.13    14.53     17.13
        Solec Zdrój / ul. Kościuszki (Figurka)
   17,00
   15,50
8.20   10.25      -       17.25
               Nowy Korczyn / Rynek
   20,00
   16,00
8.30   10.35      -       17.35
                Opatowiec / Rynek
   22,00
   18,00
9.37   11.42    16.22     18.42
     Kraków / Al. Jana Pawła II (Plac Centralny)
   30,00
   25,00
9.39   11.44    16.24     18.44
    Kraków / Al. Jana Pawła II (Rondo Czyżyńskie)
   30,00
   25,00
9.41   11.46    16.26     18.46
     Kraków / ul. Lubomirskiego (Rondo Mogilskie)
   30,00
   25,00
9.44   11.49    16.29     18.49
                Kraków / ul. Bosacka MDA
   30,00
   25,00


d - nie kursuje 25, 26 grudnia, 1 stycznia, 1-szy i 2-gi dzień Św. Wielkanocnych oraz dni świąteczne

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

5 - kursuje w piątki

7 - kursuje w niedziele




KRAKÓW-OSTROWIEC


      godziny odjazdów                                             Przystanki        Cena biletu
   normalnego 
    Cena biletu
  studenckiego 
  5d      d        d       5 7 d 
11.40   15.00    17.30     19.20
                Kraków / ul. Bosacka MDA
     -
     -
11.43   15.03    17.33     19.23
     Kraków / ul. Lubomirskiego (Rondo Mogilskie)
     -
     -
11.45   15.05    17.35     19.25
    Kraków / Al. Jana Pawła II (Rondo Czyżyńskie)
     -
     -
11.47   15.07    17.37     19.27
     Kraków / Al. Jana Pawła II (Plac Centralny)
     -
     -
12.54   16.14    18.44     20.34
                Opatowiec / Rynek
   18,00
   16,00
13.04   16.24    18.54     20.44
               Nowy Korczyn / Rynek
   20,00
   18,00
13.16   16.36    19.06     20.56
       Solec Zdrój / ul. Kościuszki (Kino)
   22,00
   20,00
13.27   16.47    19.17     21.07
           Stopnica I / ul. Piotrowskiego
   24,00
   20,00
  -     17.10    19.40     21.30
                  Staszów / Rynek
   24,00
   22,00
14.04   17.24    19.54     21.44 
                  Bogoria / Rynek 
   26,00
   22,00
14.16   17.36    20.06     21.56
              Iwaniska / ul. Opatowska
   28,00
   23,00
14.29   17.49    20.19     22.09
          Opatów / ul. Sienkiewicza (Dw. PKS)
   30,00
   25,00
14.51   18.11    20.41     22.31
       Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Sandomierska
   30,00
   25,00
14.53   18.13    20.43     22.33
         Ostrowiec Świętokrzyski / ul. 3 Maja
   30,00
   25,00
14.55   18.15    20.45     22.35
         Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Radwana
   30,00
   25,00
14.58   18.18    20.48     22.38
      Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Chrzanowskiego
   30,00
   25,00
15.01   18.21    20.51     22.41
     Ostrowiec Świętokrzyski / Al. Jana Pawła II
   30,00
   25,00
15.04   18.24    20.54     22.44
  Ostrowiec Świętokrzyski / Szpital (Szymanowskiego) 
   30,00
   25,00


d - nie kursuje 25, 26 grudnia, 1 stycznia, 1-szy i 2-gi dzień Św. Wielkanocnych oraz dni świąteczne

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

5 - kursuje w piątki

7 - kursuje w niedziele