Rozkład obowiązuje od 01.09.2015 r.	    		    informacja: 515 140 338

OSTROWIEC - KRAKÓW


      godziny odjazdów                                             Przystanki        Cena biletu
   normalnego 
    Cena biletu
  studenckiego 
  E    1 4 5 7 d    5 7 d       7 d 
6.20     8.25       13.05      15.25 
  Ostrowiec Świętokrzyski / Szpital (Szymanowskiego) 
     -
     -
6.23     8.28       13.08      15.28
     Ostrowiec Świętokrzyski / Al. Jana Pawła II 
(naprzeciwko małego TESCO,
przystanek po stronie Margarity)
     -
     -
6.26     8.31       13.11      15.31
      Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Chrzanowskiego
(przystanek naprzeciwko Leclerka)
     -
     -
6.29     8.34       13.14      15.34
         Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Radwana
(Wieżowce)
     -
     -
6.31     8.36       13.16      15.36
         Ostrowiec Świętokrzyski / Al. 3 Maja
(Przystanek naprzeciwko McDonalda)
     -
     -
6.33     8.38       13.18      15.38
       Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Sandomierska
(przystanek naprzeciwko kościoła)
     -
     -
6.55     9.00       13.40      16.00
          Opatów / ul. Sienkiewicza (Dw. PKS)
    6,00
    5,00
7.08     9.13       13.53      16.13
              Iwaniska / ul. Opatowska
    9,00
    8,00
7.20     9.25       14.05      16.25 
                  Bogoria / Rynek 
   10,00
    8,00
7.34     9.39         -        16.39
                  Staszów / Rynek 
(obok kiosku "Ruchu")
   12,00
   10,00
7.57     10.02      14.42      17.02
          Stopnica I / ul. Piotrowskiego
   15,00
   13,00
8.08     10.13      14.53      17.13
        Solec Zdrój / ul. Kościuszki (Figurka)
   17,00
   15,50
8.20     10.25        -        17.25
               Nowy Korczyn / Rynek
   20,00
   16,00
8.30     10.35        -        17.35
                Opatowiec / Rynek
   22,00
   18,00
9.37     11.42      16.22      18.42
     Kraków / Al. Jana Pawła II (Plac Centralny)
   30,00
   25,00
9.39     11.44      16.24      18.44
    Kraków / Al. Jana Pawła II (Rondo Czyżyńskie)
   30,00
   25,00
9.41     11.46      16.26      18.46
     Kraków / ul. Lubomirskiego (Rondo Mogilskie)
   30,00
   25,00
9.44     11.49      16.29      18.49
Kraków / ul. Bosacka MDA (dolna płyta, stanowisko 6,7)
   30,00
   25,00


d - nie kursuje 25, 26 grudnia, 1 stycznia, 1-szy i 2-gi dzień Św. Wielkanocnych

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

1 - kursuje w poniedziałki

4 - kursuje w czwartki

5 - kursuje w piątki

7 - kursuje w niedziele




KRAKÓW-OSTROWIEC


      godziny odjazdów                                             Przystanki        Cena biletu
   normalnego 
    Cena biletu
  studenckiego 
  5d      d     1 4 5 7 d     7 d 
11.40   15.40     17.30      19.20
Kraków / ul. Bosacka MDA (dolna płyta, stanowisko 6,7)
     -
     -
11.43   15.43     17.33      19.23
     Kraków / ul. Lubomirskiego (Rondo Mogilskie)
     -
     -
11.45   15.45     17.35      19.25
    Kraków / Al. Jana Pawła II (Rondo Czyżyńskie)
     -
     -
11.47   15.47     17.37      19.27
     Kraków / Al. Jana Pawła II (Plac Centralny)
     -
     -
12.54   16.54     18.44      20.34
                Opatowiec / Rynek
   18,00
   16,00
13.04   17.04     18.54      20.44
               Nowy Korczyn / Rynek
   20,00
   18,00
13.16   17.16     19.06      20.56
       Solec Zdrój / ul. Kościuszki (Kino)
   22,00
   20,00
13.27   17.27     19.17      21.07
           Stopnica I / ul. Piotrowskiego
   24,00
   20,00
  -     17.50     19.40      21.30
                  Staszów / Rynek
   24,00
   22,00
14.04   18.04     19.54      21.44 
                  Bogoria / Rynek 
   26,00
   22,00
14.16   18.16     20.06      21.56
              Iwaniska / ul. Opatowska
   28,00
   23,00
14.29   18.29     20.19      22.09
          Opatów / ul. Sienkiewicza (Dw. PKS)
   30,00
   25,00
14.51   18.51     20.41      22.31
       Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Sandomierska
   30,00
   25,00
14.53   18.53     20.43      22.33
         Ostrowiec Świętokrzyski / ul. 3 Maja
   30,00
   25,00
14.55   18.55     20.45      22.35
         Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Radwana
   30,00
   25,00
14.58   18.58     20.48      22.38
      Ostrowiec Świętokrzyski / ul. Chrzanowskiego
   30,00
   25,00
15.01   19.01     20.51      22.41
     Ostrowiec Świętokrzyski / Al. Jana Pawła II
   30,00
   25,00
15.04   19.04     20.54      22.44
  Ostrowiec Świętokrzyski / Szpital (Szymanowskiego) 
   30,00
   25,00


d - nie kursuje 25, 26 grudnia, 1 stycznia, 1-szy i 2-gi dzień Św. Wielkanocnych

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

1 - kursuje w poniedziałki

4 - kursuje w czwartki

5 - kursuje w piątki

7 - kursuje w niedziele